• Rodinné domy, chaty, chalupy

  Rodinné domy, chaty, chalupy

  Sprostredkovanie kúpy - predaja

 • Pozemky

  Pozemky

  Sprostredkovanie kúpy - predaja

 • Byty

  Byty

  Sprostredkovanie kúpy - predaja

 • Kancelárske a obchodné priestory

  Kancelárske a obchodné priestory

  Sprostredkovanie nájmu - prenájmu

1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je 23 nehnuteľností.

O nás

 

     Sme mladá realitná kancelária, ktorej ambíciou je zabezpečiť kompletný a korektný servis v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Viedla k tomu naša osobná skúsenosť a skúsenosti známych, ktorí pri obchodovaní s realitami mali často nepríjemné zážitky.

     Množstvo ľudí sa snaží svojpomocne obchodovať, niekedy až hazardovať so svojimi nehnuteľnosťami alebo úsporami (často aj celoživotnými). Nemajú pritom dostatočné právne vedomie, chýbajú im skúsenosti  s marketingom. Bez toho sotva efektívne a bezpečne zrealizujú svoj obchodný zámer. Výsledkom môže byť nemilé prekvapenie a predĺženie ich obchodného prípadu. Prichádzajú o čas, energiu a peniaze. Prečo sa teda neobrátiť na odborníkov?

     Našu odbornú spôsobilosť opierame o certifikáty Slovenskej realitnej akadémie, ktoré zaručujú našu odbornú pôsobilosť.  Ako členovia Slovenskej realitnej únie sa hlásime k Realitnému kódexu, ktorý ochraňuje práva klientov a realitných sprostredkovateľov a zavádza jasné pravidlá spolupráce medzi realitnými sprostredkovateľmi. Využite našu odbornosť, rýchlosť a precíznosť. Presvedčte sa o tom, že spolupracovať s nami sa oplatí.

     Dôverujte nám, staňte sa aj Vy realistami !